GEDIA Stellenanzeigen

Specjalista w Dziale IT ds. bezpieczeństwa i sieci (m/w/d)

Weitere Stellen

Specjalista w Dziale IT

Ihre Aufgaben

  • analiza zaplanowanych i istniejących aplikacji oraz otoczenia systemowego w odniesieniu do wymogów bezpieczeństwa IT,
  • koncepcja, instalacja i konfiguracja jak również doskonalenie i administrowanie lokalną i globalną infrastrukturą Firewall,
  • ciągły monitoring oraz raportowanie statusu Firewall Security,
  • patchowanie i zarządzanie zmianą powierzonych systemów,
  • przeprowadzanie analiz zagrożeń i ocena wyników,
  • sporządzanie dokumentacji technicznych i raportów,
  • współpraca w międzynarodowych projektach organizacyjnych.

Ihr persönliches Profil

  • ukończone wykształcenie kierunkowe lub studia informatyczne  lub porównywalne wykształcenie i doświadczenie na obszarze IT ze specjalizacją na obszarze sieci komputerowych w środowisku IT oraz Internetu Rzeczy w przemysłowym przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze Bezpieczeństwa Informatycznego IT Security / sieci IT  (LAN/WAN/WLAN),
  • bardzo dobra znajomość z zakresu koncepcji i administrowania rozwiązaniami Firewall, w idealnym przypadku FORTINET/FORTIGATE jak również analiz bezpieczeństwa systemów i procesów IT,
  • praktyczne doświadczenie w analizie, ocenie i wdrożeniu koncepcji bezpieczeństwa IT, w idealnym przypadku zgodnie z ISO 27001,
  • dobre przyswajanie wiedzy, umiejętność samodzielnej pracy, umiejętności komunikacyjne i zespołowe, jak również orientacja na klienta,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; wskazana również znajomość języka niemieckiego.

Unsere Leistungen für Sie

  • pewne i stabilne miejsce pracy,
  • smaczne domowe obiady,
  • pełen pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • interesujące projekty w międzynarodowym środowisku,
  • miłą atmosferę w ambitnym zespole.

Ogłoszenie znajdziesz tutaj.

Czekamy na Państwa zgłoszenia, najlepiej drogą mailową na adres praca@pl.gedia.com z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań płacowych.
Ihr Ansprechpartner

Agnieszka Pawlowska

+48 68 45 80 469
Bewerbung per E-Mail senden

Jedes Teil ist ein Teil von mir.

Bei GEDIA zählt jedes Teil und jeder Teil: Jedes Teil – weil wir gemeinsam mit nahezu allen großen Automobilherstellern inovative Strukturteile für den Karosserieleichtbau entwickeln und fertigen. Und jeder Teil – weil das ohne unsere 4.300 motivierten und kompetenten Mitarbeiter nicht möglich wäre. Werden auch Sie ein Teil von GEDIA!