GEDIA Wakaty

Inżynier Uruchomienia Manufacturing Engineering (m/f/d)

Więcej ofert pracy

Szukamy Pracownika do Działu Technicznego Przygotowania Produkcji

Zakres obowiązków

  • uruchomiania nowych projektów/procesów w obszarze montażu;
  • współpraca z różnymi zespołami projektowymi GEDIA Poland i Grupy GEDIA w zakresie uruchamiania projektów/maszyn/urządzeń;
  • gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą;
  • udział w odbiorach wstępnych i końcowych maszyn;
  • przygotowanie maszyn oraz procesów do przekazania w serię;
  • programowanie maszyn /robotów oraz korekty i ustawianie geometrii detali;
  • ustawianie i korekty parametrów procesów montażowych (spawania, zgrzewania, nitowania itp.);
  • wsparcie działów operacyjnych.

Profil kandydata

  • znajomość procesów wykorzystywanych w przemyśle, szczególnie technologii łączenia;
  • doświadczenie w programowaniu robotów KUKA/ Fanuc lub programowaniu PLC (Siemens);
  • wiedza z zakresu doboru parametrów dla procesów montażowych (spawania, zgrzewania) oraz mile widziana znajomość korekty geometrii oraz ustawień przyrządów montażowych;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w zgranym zespole;
  • rozwój oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • indywidualna ścieżka kariery.

Ogłoszenie

Czekamy na Państwa zgłoszenia, najlepiej drogą mailową na adres praca@pl.gedia.com z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań płacowych.
Osoba kontaktowa

Agnieszka Pawlowska

+48 68 45 80 469
Prześlij podanie o pracę

Każda część jest częścią nas.

W GEDII liczy się każda część:
Każda część - ponieważ opracowujemy i produkujemy innowacyjne elementy konstrukcyjne wspólnie z prawie wszystkimi producentami samochodów. I każda część - ponieważ nie byłoby to możliwe bez naszych 4.400 zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników.